Kişilik testi içerikleri kişiye sorduğu sorularla nasıl bir insan olduğunu, hangi sanatçıya veya futbolcuya benzediği gibi sonuçlar veren bölüm olmakta.

Siteye giriş yaptıktan sonra içerik ekle bölümünden kişilik testine tıklayınız. Karşınıza çıkan içerik ekleme sayfasında ilk bölüm insanların teste girmeden önce testi tanıması için gerekli kısa bilgileri içeren kısım olmakta.

1. Bölüm

Testte gözükecek ana resmi seçerken olayla ilgili ve kalitesi iyi olan bir fotoğraf seçiniz. O konu ile ilgisi olan kişilerin hoşnutluğunu kazanmalı ve teste girişlerini arttırmalı.

İçerik kategorisi seçerken konuyla ilgili birden çok seçenek seçebilirsiniz. Test olduğu için test kategorisini seçmeyi unutmayınız.

Etiket ekleme yazılarımızın internet ortamında kolayca bulunmasını sağlar. Örneğin yazınızın google dan hangi kelimeler aratılınca çıkmasını istiyorsanız o kelimeleri yazınız. Aynı zamanda site içerisinde arama kısmından etiket kısmındaki kelimelerinize göre yazılanlar sıralanacak.

2. Bölüm

Başlık kısmı testinizle alakalı insanların ilgisini çekecek bir başlık olmalıdır. Diğer bölümler ise isteğe bağlı yazılabilir. Ancak kısa bir bilgi vermek yazınızın okunması için yararlı olacaktır.

3. Bölüm

Sonuç Ekle kısmını bir örnekle size açıklamak istiyorum. Mesela sorular soracağız ve bu sorulara bazı cevaplar yazacağız. Her verilen cevaba hangi sonuç çıkacağını seçeceğiz. Örneğin sonuç: şanslısınız olsun , açıklama ise testin içeriğine göre şanlısınız sonucunu geliştirecek açıklamalardan oluşmaktadır. Açıklama: İşinizi daima şansa bırakan birisiniz gibi yazılar içerecek.

Alt kısımda sorular soracaksınız ve verilen her cevap için bir sonuç atamalısınız. En son en çok verilen cevaba göre kişilik testi sonuçlanacak. Soruları resimli yapabileceğiniz gibi metinlerle de yapabilirsiniz.

Giriş

Captcha!
Hesabın yok mu?
Kayıt Ol

Şifreyi Yenile

Geri dön
Giriş

Kayıt Ol

Captcha!
Geri dön
Giriş
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme, görüş belirleme veya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud Sesleri
Gif
GIF formatı