EVDE SARI DİŞLERiNİZİ BEYAZLATMANIN EN İYİ 7 YOLU !!


Eminim hepimiz mükemmel bir Hollywood gülümsemesini hayal ediyoruzdur. Bununla birlikte, herkes dişlerini beyazlatmak için dişhekimine gidemez, maddi sıkıntılar ve daha birçok sebepten ötürü.
Diş tabakalarınıza zarar vermeden evinizde dişlerinizi doğal olarak beyazlatmak için 8 süper etkili yolu sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

1. Diş macunu, tuz, kabartma tozu ve limon suyu

Bir tatlı kaşığı diş macunu, bir tutam tuz, biraz kabartma tozu ve 4-5 damla limon suyu bir kapta karıştırın. Bu karışım ile dişlerinizi 4-5 dakika fırçalayın. Tek bir kullanımdan sonra farkı göreceksiniz.

2.Çilek

 

Olgunlaşmış bir çilek alın ve bir kaşıkla çileği ezin. Sarı lekelerden kurtulmak için dişlerinizi birkaç dakika boyunca bu ezilmiş çilek ile fırçalayın.

3. Elma sirkesi ve su

 

Yarım çay kaşığı elma sirkesini  bir bardak suda inceltin. Dişlerinizi fırçalamadan önce her sabah ağzınızı bu solüsyonla çalkalayın.

4. Limon suyu ve su

Eşit miktarda limon suyu ve su karışımı, dişlerinize beyazlık kazandırmaya ve ağız boşluğunuzu tamamen dezenfekte etmeye yardımcı olacaktır.

5. Deniz tuzu, limon suyu ve diş macunu

 

Bir kapta yarım çay kaşığı deniz tuzu ve bir miktar yeni sıkılmış limon suyu ile bir miktar diş macununu karıştırın. Karışımı dişlerinize uygulayın ve ağzınızı iyice durulamadan önce bir dakika bekletin.

6. Hidrojen peroksit

 

Hidrojen peroksit kullanmadan önce dişlerinizin çok hassas olmadığından emin olun. Her şey yolunda giderse, pamuk çubuklarını peroksitin içine batırın ve hafifçe dişlerinizi ovun. Bununla birlikte, bu beyazlatma tekniği diş minenize zarar verebileceği için sıkça kullanılması tavsiye edilmez.Eğer hassa bir diş yapınız varsa tavsiye edilmez.

7. Toz haline getirilmiş süt ve diş macunu

 

Süt tozu, dişlerinizin  inci beyazı haline gelmesine ve sağlıklı kalmasına yardımcı olacaktır. Diş fırçanıza biraz diş macunu  koyun, üstünede biraz  süt tozu ekleyin ve dişlerinizi fırçalayın.

 

 NOT:BURADA PAYLAŞILAN YÖNTEMLERİ DİŞ ETLERİNİZDE VEYA AĞZINIZDA SEYREDEN HER HANGİ BİR SORUN VEYA HASSASİYET DURUMLARIN DA DOKTORA BAŞVURMADAN DENEMEYİNİZ.VE AYNI ANDA SADECE BİR YÖNTEMİ TERCİH EDİNİZ.

Sizin Tepkiniz Nedir?

HadeLAN HadeLAN
0
HadeLAN
Üzüldüm ki Üzüldüm ki
0
Üzüldüm ki
Aşık Oldum Aşık Oldum
0
Aşık Oldum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Hmmm Hmmm
0
Hmmm
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Korktum Korktum
0
Korktum

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Captcha!
Hesabın yok mu?
Kayıt Ol

Şifreyi Yenile

Geri dön
Giriş

Kayıt Ol

Captcha!
Geri dön
Giriş
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme, görüş belirleme veya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud Sesleri
Gif
GIF formatı